Rodinné Centrum Beruška Strakonice

DŮLEŽITÉ
RC Beruška - O nás - Sponzoři - 2012

 Neustále doplňujeme oblečení a hračky do bazárku! Přijďte levně nakoupit!

 Nestíháte děti vyzvednout ve škole nebo doprovodit na kroužek? Zajišťujeme hlídání a doprovod ZDARMA po celý školní rok.

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

  

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2018 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá 12:00 - 18:30 hod.... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.

PODĚKOVÁNÍ  SPONZORŮM V ROCE 2012

 

Na prvním místě patří poděkování našim nejbližším-manželům, partnerům a dětem. Bez jejich podpory a velké míry tolerance by to nešlo. My, kteří v „ Berušce“ působíme, si to plně uvědomujeme, a tímto Vám děkujeme. A děkujeme také všem dobrovolníkům, bez nichž by nebylo možné zvládnout takové množství práce. Jsme rádi, že v dnešní době jsou ještě mezi námi lidé, kteří cítí potěchu i z činnosti nejen ziskové, ale i pro dobro druhých.

 

„DOBROVOLNÍCI NEJSOU PLACENI – NE PROTO, ŽE JSOU BEZCENNÍ, ALE PROTO, ŽE JSOU K NEZAPLACENÍ“

(neznámý autor)

 

 

V neposlední řadě děkujeme také našim partnerům a donátorům, ať už byli z podnikatelské či veřejné sféry, nebo samotní občané města Strakonice, kteří naši práci podpořili:

MPSV, ÚP Strakonice, Jihočeskému kraji, Městskému úřadu Strakonice, Zdravému městu Strakonice, firmě Montekord s.r.o., firmě Denios a.s., Měšťanskému pivovaru Strakonice  a.s., Síti mateřských center o.s., Milanu Vadlejchovi a několika dalším drobným donátorům, jejichž příspěvků si taktéž velmi vážíme. 


Reklama
Časté otázky k fungování centra ČP servis