Rodinné Centrum Beruška Strakonice

 Neustále doplňujeme oblečení a hračky do bazárku! Přijďte levně nakoupit!

 Nestíháte děti vyzvednout ve škole nebo doprovodit na kroužek? Zajišťujeme hlídání a doprovod ZDARMA po celý školní rok.

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

  

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2018 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá 12:00 - 18:30 hod.... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.Detail akce - Infoschůzka k bezplatným kurzům

Datum: 20.6.2019
Od: 10:00
Do: 11:00

Staráte se o děti a při tom pracujete nebo si práci hledáte? Máte pocit, že jste pořád V JEDNOM KOLE? Udělejte něco pro sebe a přihlaste se na bezplatné Kurzy počítačů a měkkých dovedností konaných v RC Beruška Strakonice od poloviny záři. Rodičům i zdarma pohlídáme děti! Více info, přihlášky a termíny na www.attavena.cz (kurzy osobního rozvoje) nebo u koordinátorky Moniky Lukschové na tel. 778 062 713 či emailu monika.lukschova@attavena.cz.

 

Je známo, že starat se o děti a přitom pracovat nebo si práci hledat, není jen tak. Kurz nabízí možnost z tohoto koloběhu vystoupit, najít si čas pro sebe, něco nového se naučit, pobavit se a třeba si najít nové známé.  „Měla jsem možnost nastoupit do kurzu po dvou letech na rodičovské dovolené, kdy jsem už pomalu začínala šišlat i na mikrovlnou troubu. Tenhle kurz mě prostě vrátil do normálního života.“ svěřila se Martina – jedna z absolventek našeho kurzu. Kurzy od českobudějovické Attaveny o.p.s  jsou na míru ušité rodičům nejen svým obsahem – počítačový kurz, práce nanečisto ve virtuální firmě, workshopy měkkých dovedností a pracovní poradenství – ale i organizací - hlídání dětí zdarma v rodinném centru po dobu kurzu. I kurzy jsou zcela bezplatné. Budou probíhat středy a čtvrtky do konce ledna. Zájemkyně si mohou vybrat, zda budou chodit na dopolední či odpolední kurz. „Účastníkem se může stát každý rodič, který má chuť na sobě pracovat a něco nového se naučit“ říká koordinátorka projektu Monika Lukschová a zve na informační schůzku, na které upřesní komplexní program kurzu: 20. června v RC Beruška od 10 hodin.

 Reklama
Časté otázky k fungování centra ČP servis