Rodinné Centrum Beruška Strakonice

DŮLEŽITÉ
RC Beruška - Program - Pravidelný program - Batolátka 1-2 roky

 Neustále doplňujeme oblečení a hračky do bazárku! Přijďte levně nakoupit!

 Nestíháte děti vyzvednout ve škole nebo doprovodit na kroužek? Zajišťujeme hlídání a doprovod ZDARMA po celý školní rok.

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

  

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2018 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá 12:00 - 18:30 hod.... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.

Batolátka 1-2 roky

Pravidelný program zaměřený na cvičení a pohybové aktivity s dětmi.

Ve středu dopoledne se v RC schází rodiče již chodících dětí, program začíná v 10:00.

Přijít můžete hned ráno a užívat si se svým dítětem volnou hernu se skluzavkou, auty a zvířátky. Herna se postupně zaplňuje a okolo desáté začneme s naším společným programem, který ale rozhodně není povinný, trvá něco málo přes půl hodiny.

Na každou středu jsou připraveny básničky a povídačky s ukazováním, kdy jsou naše děti maminkám v klíně a spolu říkají a ukazují – Tluče bubeníček, Kutálí se brambora, Pásla ovečky, Bim bam zvoneček apod. Po kroužku s balónky a házením a říkačkami se dáme do většího pohybu - využíváme žíněnky, tunel, skluzavku a herní koberec ke cvičení – lezení po čtyřech, válení sudů, prolézání tunelu apod. Po takovém tělocviku pak už jen volný prostor pro zklidnění a nebo dostatečné vyřádění.

Také s dětmi procvičujeme nové pohybovky – ukazování a cvičení zvířátek – čáp, ryba, žáby, ptáčci. Můžeme také vyzkoušet, jak budou děti reagovat na hru v hloučku – přinášení obrázků, schovávání a hledání hraček apod.

Zbytek středečního dopoledne většinou trávíme rozhovorem mezi maminkami. Naše děti se zde mohou také nasvačit či naobědvat – v jídelničce. K dispozici je dětem i maminkám „čajová kuchyňka“.

 

fotogalerie


Reklama
Časté otázky k fungování centra ČP servis