Rodinné Centrum Beruška Strakonice

 

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2016 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma do/ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá od 5:30 - 8:00... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.

Beruška získala dotaci od EU na dvouletý projekt  "Zaměstnaní rodiče, spokojené děti".
Projekt se snaží ulehčit rodičům starost o děti v rámci vodění dětí do školy, ze školy a na kroužky a také vyplňuje čas o prázdninách, aby rodiče mohli bez zbytečných starostí chodit do zaměstnání, jak potřebují. Díky dotaci lépe vybavíme Berušku novými deskovými hrami, dalším vybavením pro pohodlí dětem (sedací vaky..) ale i venkovními hrami a bazénem, dále budou investice do šatny a výmalby prostor.

 

Tento projekt zahrnuje:

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 
za skvělé ceny pouze za stravné, pojištění a případné vstupy či jízdné, tábory se budou konat o letních, jarních i podzimních prázdninách. Potřebné dokumenty naleznete ZDE.

Mladší děti zatím bereme jako náhradníky, pokud se nenaplní kapacita max. 20 dětí na jeden turnus. Můžete je tedy zatím přihlašovat také (bez potřebné dokumentace), s tím že dáme vědět v červnu, jak to dopadlo a upřesníme i cenu, která buďto zůstane stejná, nebo se zvýší, dle potřeb dalšího lektora.

DĚTSKÝ KLUB PRO ŽÁKY 1. st. ZŠ, od září 2016 v hodinách od 05:30 do 8:00 a od 13:00 do 19:00.
Pokud docházíte do práce v časných ranních hodinách, můžete Vašeho potomka dát nejprve do Berušky a my ho odvedeme do školy, po škole ho opět můžeme odvést zpět a vy si ho vyzvednete, až po práci.V klubu budou vychovatelky, které dětem zajistí zábavný program uvnitř i venku a něco spolu vytvoří, zahrají atd..Dvakrát měsíčně nás navštíví i kouzelník.

Tím se dostáváme ke třetímu pilíři projektu, kterým je
DOPROVOD DĚTÍ DO i ZE ŠKOLY na ZÁJMOVÉ KROUŽKY a do KLUBU Berušky

Pokud nemáte nikoho na hlídání a vyzvedávání Vašeho dítěte, jsme tu od toho my. Ráno ho odvedeme do školy, po škole na kroužek a po kroužku případně ještě do Berušky, odkud si potomka vyzvednete po práci až do 19h.

DĚTSKÝ KLUB A DOPROVOD JE služba ZDARMA, podmínkou je sepsání smlouvy s rodiči, přihláška dítěte a potvrzení o zaměstnanosti rodičů (od zaměstnavatele, či potvrzení od ÚP, nebo potvrzení o studiu, nebo výpis ČSSZ od podnikatelů).


Pro více informací kontaktujte koordinátorku projektu Terezu Vandasovou nejlépe mailem tereza.vandasova@gmail.com, nebo na tel. 605115541

 


Reklama
Časté otázky k fungování centra Solno- jódová jeskyně ČP servis